Munkatársaink

 

Dr. Honfi Péter
egyetemi docens, tanszékvezető, PhD (kertészeti és növénytermesztési tudományok)

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 312. szoba
Tel.: 36 1 305 7271
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Honfi.Peter@szie.hu

Tillyné dr. Mándy Andrea
egyetemi docens, tanszékvezető-helyettes
a mezőgazdasági tudományok kandidátusa

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 316. szoba
Tel.: 36 1 305 7309
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Mandy.Andrea@szie.hu

Dr. Gyeviki Márta
egyetemi adjunktus, PhD (kertészeti és növénytermesztési tudományok)

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 318. szoba
Tel.: 36 1 305 7461
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Gyeviki.Marta@szie.hu

Dr. Kohut Ildikó
egyetemi adjunktus, PhD (kertészeti és növénytermesztési tudományok)

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 314. szoba
Tel.: 36 1 305 7469
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Kohut.Ildiko@szie.hu

Dr. Kohut Ildikó

Dr. Mosonyi István Dániel
egyetemi adjunktus, laboratóriumvezető, PhD (kertészeti és növénytermesztési tudományok)
  
Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 315. szoba
Tel.: 36 1 305 7310
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Mosonyi.Istvan.Daniel@szie.hu

Dr. Ördögh Máté
egyetemi adjunktus, PhD (kertészeti és növénytermesztési tudományok)

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 319. szoba
Tel.: 36 1 305 7462
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Ordogh.Mate@szie.hu

Sütöriné dr. Diószegi Magdolna
egyetemi adjunktus, PhD (kertészeti és növénytermesztési tudományok)

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 317. szoba
Tel.: 36 1 305 7461
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Sutorine.Dioszegi.Magdolna@szie.hu

Dr. Szabó Veronika
egyetemi adjunktus, PhD (kertészeti és növénytermesztési tudományok)

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 318. szoba
Tel.: 36 1 305 7461
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Szabo.Veronika@szie.hu

Magyar Lajos
tanszéki mérnök

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 305. szoba
Tel.: 36 1 305 7506
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Magyar.Lajos@szie.hu

Kovács Zsuzsanna Szilvia
laboráns

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 320. helyiség (laboratórium)
Tel.: 36 1 305 7462
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Kovacs.Zsuzsanna.Szilvia@szie.hu

 

Tóth Krisztián
műszaki ügyintéző, tanszéki rendszergazda

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 313. szoba
Tel.: 36 1 305 7270
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Toth.Krisztian@szie.hu

 

Nyugdíjas munkatársaink

Dr. Hrotkó Károly
ny. egyetemi tanár, az MTA doktora

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 306. szoba
Tel.: 36 1 305 7460
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: Hrotko.Karoly@szie.hu

Dr. Komiszár Lajos
ny. egyetemi adjunktus, főtanácsos

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 319. szoba
Tel.: 36 1 305 7462
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: disznoveny@szie.hu

Dr. Szántó Matild
ny. egyetemi adjunktus

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 316. szoba
Tel.: 36 1 305 7309
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: disznoveny@szie.hu

Tóth Imre
címzetes egyetemi docens

Elérhetősége:
"K" épület, III. emelet, 317. szoba
Tel.: 36 1 305 7461
Fax: 36 1 305 7333
E-mail: disznoveny@szie.hu

Doktoranduszaink

Szabó Lénárd
PhD-hallgató

 

 

 

magyar